Półwysep Memente
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Półwysep Memente

Nie odchodź. Ta opowieść skończy się szczęśliwie tylko z Tobą.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Morgenstern, gwiazda poranna

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Morgenstern, gwiazda poranna Empty
PisanieTemat: Morgenstern, gwiazda poranna   Morgenstern, gwiazda poranna EmptyPią 07 Mar 2014, 14:39

1. Imię: Samuel
2. Nazwisko: Morgenstern
3. Pseudonim: Kiedyś ktoś nazwał go albionosem. Ksywka Albin przyjęła się wyjątkowo szybko.
4. Data urodzenia: 17 lutego
5. Wiek: Siedemnaście lat
6. Rasa: Anioł, Stróż
7. Status: Wolny
8. Orientacja: Homoseksualny
9. Typ: Uke
10. Pochodzenie: Spadł z nieba na Polach Marsowych w Paryżu, ale tego nie pamięta.
11. Obecne miejsce zamieszkania: Niewielki domek na wsi, najlepiej w okolicy lasu. Bez współlokatora.
12. Ranga: Nowicjusz (VI)
13. Praca/szkoła: Uczeń liceum
14. Motto: Praca natychmiastowa, nawet zła, warta jest więcej niż marzycielstwo.
15. Ulubiony kolor: Biały, szary i czarny.  
16. Wygląd: Niewysoki, bo mierzący zaledwie metr pięćdziesiąt pięć, ale dobrze zbudowany młodzieniec o wyjątkowo bladej cerze i delikatnych, niemalże dziewczęcych rysach. Twarz ma trójkątną, typowo anielsko piękną i otoczoną burzą półdługich, śnieżnobiałych włosów zaczesanych na jedną stronę. Migdałowe, parzące badawczo oczy przypominają barwą bezchmurne niebo, nos jest odrobinę zadarty a usta bardzo subtelne i lekko tylko zaróżowione. Wielce widocznym elementem wyglądu chłopaka są jego gładkie, perłowo białe skrzydła, które zresztą bardzo rzadko chowa. Uważa je za swój największy atut i ma zwykle nadzieję, iż przyćmią swoim nieziemskim blaskiem jego oblicze, gdyż sam nie uważa siebie w najmniejszym stopniu za atrakcyjnego. Zwykle ubiera się tak, jak gdyby nie chciał zwracać na siebie szczególnej uwagi. Nosi więc przeważnie ubrania proste, wygodne, w odcieniach szarości i czarne, co wielce kontrastuje z bladością jego karnacji. Lubi koszule (tak, z wcięciami na skrzydła) i wąskie w nogawkach spodnie. Na nadgarstku lewej ręki nosi jedną łańcuszkową bransoletkę i jedną wyszywaną, naturalnie czarną. W momentach niepokoju czy niepewności lubi się nimi odruchowo bawić. Czasami nosi ze sobą przerzuconą przez ramię skórzaną torbę z najpotrzebniejszymi przedmiotami.
17. Charakter: Jeżeli anioły są z natury charyzmatyczne, to Samuel musi Stanowić od tej reguły pewien wyjątek. Chłopak jest bowiem odrobinę zamknięty w sobie, jeśli nie wręcz introwertyczny. Nie przepada za miejscami pełnymi ludźmi, najlepiej czuje się sam ze sobą, albo z osobami, które dobrze zna. Mimo to nigdy nie zostawi przyjaciela w potrzebie i, jak przystało na anioła, będzie czuł się zobowiązany pomagać ludziom, na których mu zależy. W trudnych sytuacjach potrafi skupić się i zachować klarowność myślenia. Na co dzień bardzo zdyscyplinowany i lubiący trzymać się sztywno wyznaczonych granic. Często nawet z góry planuje sobie dzień, przewidując wszelkie możliwości i potem robi wszystko tak, aby jego plan się ziścił. Posiada wielki talent artystyczny, ale nigdy się tym nie chwali. Właściwie stara się to ukryć, jakby chodziło nie o zaletę, a o przekleństwo. Boi się sławy i światła jupiterów, nigdy dobrowolnie nie wyszedłby na scenę ani przed szerszą publiczność. Potrafi dostrzegać w ludziach same pozytywy, przez co bywa czasami wystrychnięty na dudka, gdy komuś za bardzo zaufa. Nie można jednak nazwać go głupim, po prostu jest zbyt dobry i nie chce uwierzyć w to, że świat bywa zwyczajnie okrutny. Samuel jest nadmiernie spokojnym i wrażliwym chłopakiem. Czysty melancholik. Łatwo się zakochuje i potem całymi dniami męczony jest przez myśli o tej jednej, jedynej osobie. Umie być cudownie romantyczny i uczuciowy, ale tylko wtedy, gdy ma pewność, że osoba, do której coś czuje odwzajemnia te uczucia. Niestety, jak już wspomniano, łatwo go w tym względzie oszukać. Jako anioł nie potrafi kłamać, dlatego czasami woli po prostu zamilknąć.
18. Historia: Nie pamięta zbyt wiele ze swojej przeszłości, tam, na górze. Dla niego samego życie zaczęło się w dniu, kiedy po raz pierwszy stanął na ziemi, na zielonej murawie naprzeciwko Wieży Eiffle’a. W normalnych, ludzkich ubraniach, ze złożonymi skrzydłami i świadomością, że nigdy wcześniej niczego nie było. Powolutku nabrał przeświadczenia, że jednakowoż nie może pochodzić z ziemi, odkrył swoje anielskie moce i z początku się ich przestraszył. Wiedział, że liczy sobie co najwyżej siedemnaście lat, od tak, podświadomie. Postanowił żyć jak zwykły człowiek, a zatem zapisał się do publicznej szkoły i znalazł sobie hobby w postaci rysowania. Nie wytrzymał jednak długo, wreszcie jego anielska natura zwyciężyła. Zaczął uczyć się tego, co początkowo napawało go strachem. Rozpościerał z lubością swoje szerokie skrzydła nawet publicznie, wybierał się w długie loty nad lasami i dopiero wtedy zaczynał czuć, że naprawdę żyje. Trzymał się małego grona przyjaciół, wśród których jednak ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. W końcu zdecydował się to zmienić i opuścił Francję. Półwysep Memente był miejscem, które właściwie znalazł przypadkowo. Urzekło go swoją indywidualnością, gdy leciał bez celu w nieznane. Osiadł tu na próbę, ale nie potrzebował wiele czasu, aby uznać Półwysep za swój prawdziwy dom. Stwierdził, że dopiero tu będzie mógł do końca poznać siebie – chodzić w biały dzień z rozłożonymi skrzydłami, rysować swoje zniewalające prace i po prostu żyć według własnych zasad. Został na stałe.
19. Zdolności:
- Naturalnie latanie
- Swobodne przenoszenie się w inny wymiar, tudzież inne miejsce na ziemi. Bardzo przydatne, linie lotnicze drożeją.
- Wielka siła perswazji
20. Umiejętności:
- Rysowanie. Wszystko, dosłownie wszystko, potrafi przelać na papier z niewysłowionym realizmem.
- Istny poliglota. Zna kilkanaście języków, a tym nawet takie jak łacina, baskijski, marathi, ormiański i suahili.
- Bardzo szybki i zwinny, wygra każdy wyścig.
- Przepięknie śpiewa, ale trzyma to w zupełnej tajemnicy. Nikt nie może o tym wiedzieć, ponieważ on sam uważa to za niezbyt męskie.
21. Rodzina: Absolutny brak.
22. Ciekawostki:
- Boi się ciasnych pomieszczeń.
- Kiedyś miał królika, ale po jego śmierci wpadł w depresję i obiecał sobie nigdy więcej nie opiekować się żadnym zwierzątkiem.
- Nie lubi telewizji, bo jest w niej za dużo przemocy.
- Jedyna muzyka, jaką toleruje to Mozart.
- Żyje w słodkiej nieświadomości. Jest prawiczkiem.
- Nigdy nie był nawet w związku.
23. Ekwipunek: Szkicownik rozmiaru A5, kilkanaście ołówków, długopis, notes, grzebień, malutki tomik poezji Charlesa Baudelaire’a  oraz odtwarzacz mp3.

Gracz

Słowo: Rarytas


Ostatnio zmieniony przez Samuel dnia Sob 08 Mar 2014, 17:00, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Hiroshi
Admin
Hiroshi


Pochodzenie : Kanagawa, Japonia
Liczba postów : 206
Join date : 30/11/2013

Morgenstern, gwiazda poranna Empty
PisanieTemat: Re: Morgenstern, gwiazda poranna   Morgenstern, gwiazda poranna EmptyPią 07 Mar 2014, 20:55

Jestem zawiedziona. Po pierwsze został złamany regulamin. Według niego powinnam skasować Twoje konto z forum. Proszę przeczytać regulamin ze zrozumieniem. Daję szansę, taka jestem dobra.

Po drugie. Anioły dzielą się na gatunki, więc Twoja postać musi być jakimś z nich, a co się z tym wiąże musi posiadać rangę. Tyle w temacie.

Nie akceptuję.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Morgenstern, gwiazda poranna Empty
PisanieTemat: Re: Morgenstern, gwiazda poranna   Morgenstern, gwiazda poranna EmptySob 08 Mar 2014, 12:51

Kłaniam się przed szanownym najwyższym administratorem do ziemi i nie unosząc spojrzenia choćby i na centymetr już śpieszę wyjaśnić sytuację. Skoro tylko pojawiłem się na forum, natychmiastowo podesłałem do szanownej administracji, tudzież do szanownego administratora Malva, cytuję, takiej oto treści wiadomość:
"Wielkim przywilejem dla mnie, szarego użytkownika Internetu, jest goszczenie na tym forum! Z regulaminem zapoznałem się w pełni i pragnę już na samym wstępie o jedną drobniutką rzecz prosić. Zwracam się zatem do szanownej administracji, o ile w ogóle czynność takowa jest możliwa do zrealizowania, a dostosowanie nieco nicku mojej postaci. Te całe "1901" na końcu dorzuciłem w desperacji, kiedy system oznajmił mi, że dziesiąte już z kolei proponowane przeze mnie imię jest zajęte. Wybadałem, iż sam nie mogę ingerować w swój nick, ale być może szanowna administracja, jako najwyższy tutaj urząd, mógłby to zrobić? Pragnę tylko, by usunięte zostały te cztery, przeklęte cyfry na końcu, aby nick brzmiał po prostu "Samuel". Sam w zamian nic nie mogę niestety zaoferować, chyba tylko dozgonną wierność temu intrygującemu od początku forum. Z góry dziękuję za to, cokolwiek uda się szanownej administracji zrobić. Chylę czoła i posyłam stokrotne życzenia zdrowia i pogody ducha."
Być może odrobinę zbyt śpiesznie zamieściłem tę że kartę postaci, nie zaczekawszy uprzednio na odpowiedź, za co wielce przepraszam! Zapewniam, ja nie pragnę szanownej administracji robić kłopotów, tak beznadziejnie to wszystko wyszło... Że też od kiedy tylko się pojawię, muszę wszystko robić nie tak! Regulamin poznałem od deski do deski, każe słowo zakodowałem sobie w głowie i wielce bolało mnie serce, iż muszę go w tak beznadziejny sposób złamać.
Samąż kartę postaci natychmiastowo poprawiam i przysięgam, że więcej już nie będę się szanownej administracji narzucał. W razie, gdybym jednak nadal w jakiś sposób łamał regulamin, proszę natychmiast i bezkompromisowo tym razem usunąć moje konto. Odejdę z opuszczoną głową. Słowo anioła.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Hiroshi
Admin
Hiroshi


Pochodzenie : Kanagawa, Japonia
Liczba postów : 206
Join date : 30/11/2013

Morgenstern, gwiazda poranna Empty
PisanieTemat: Re: Morgenstern, gwiazda poranna   Morgenstern, gwiazda poranna EmptySob 08 Mar 2014, 16:22

Jako Admin potrafię wszystko zrozumieć. Pragnę tylko poinformować, iż druga administratorka - Malv nie ma już od długiego czasu dostępu i nie ma z nią praktycznie żadnego kontaktu. Dlatego też, wszelkie prośby do administracji najlepiej wysłać do obecnego na forum admina, ewentualnie do oby dwóch, co by mieć pewność, iż prośba trafi do administracji. Osobiście nie słyszałam nic o Twojej wiadomości, gdyż sama nie mam kontaktu z drugim adminem, ale oczywiście Twoja prośba została rozpatrzona pomyślnie.
Najpierw tylko pragnę zaznaczyć, iż "Stróż" to gatunek anioła, a nie ranga. Rangi znajdują się TUTAJ. Proszę o zapoznanie się i zmienienie tej jednej rzeczy w Karcie Postaci. Poza tym nie zapomnijmy o dobraniu rangi odpowiednio do wieku naszej postaci.
Na ten moment dalej nie akceptuję, lecz pragnę zaznaczyć, że poza tym jednym innych błędów nie zauważono.
Ano i nie przesadzajmy z tym kłanianiem się. Administracja jest tutaj na równi z innymi użytkownikami. W końcu zależy nam na tym, by na forum panowała miła atmosfera.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Morgenstern, gwiazda poranna Empty
PisanieTemat: Re: Morgenstern, gwiazda poranna   Morgenstern, gwiazda poranna EmptySob 08 Mar 2014, 17:00

Nigdy nie wątpiłem w niekończącą się potęgę szanownej administracji, dziękuję po stokroć!
Ach, zaczyna docierać do mnie informacja - jakże przecież widoczna! - iż to szlachetne forum odrobinę bardziej jest złożonym od tych, na których dotychczas przyszło mi pisać. Proszę najuniżeniej o wybaczenie mi zatem wszelkich niedociągnięć, postaram się nie popełniać już zbyt wielu błędów tak rażących, jak dotychczas. Niewątpliwie bardzo zależy mi na pozostaniu tutaj, bo jest po prostu... przyjaźnie, tak sądzę. W trybie natychmiastowym poprawiam tę niedokładność w karcie postaci i już natychmiast odchodzę w cień. Nie będę więcej zawracał niepotrzebnie głowy!
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Hiroshi
Admin
Hiroshi


Pochodzenie : Kanagawa, Japonia
Liczba postów : 206
Join date : 30/11/2013

Morgenstern, gwiazda poranna Empty
PisanieTemat: Re: Morgenstern, gwiazda poranna   Morgenstern, gwiazda poranna EmptySob 08 Mar 2014, 17:09

Morgenstern, gwiazda poranna Dfr3

Jako Administrator cieszę się, iż nasze forum wygląda na przyjazne, a zapewniam. Takowym jest. Życzę miłej gry na naszym forum!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Morgenstern, gwiazda poranna Empty
PisanieTemat: Re: Morgenstern, gwiazda poranna   Morgenstern, gwiazda poranna Empty

Powrót do góry Go down
 
Morgenstern, gwiazda poranna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Serce nocy... gwiazda

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Półwysep Memente :: Zarządzanie :: Karty postaci-
Skocz do: