Półwysep Memente
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Półwysep Memente

Nie odchodź. Ta opowieść skończy się szczęśliwie tylko z Tobą.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pałac Mroku

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptySob 05 Kwi 2014, 20:56

Przesunąłem dłonie z jego piersi na plecy i objąłem go mocno, jednocześnie jeszcze bardziej wzmacniając pocałunki. Pozwoliłem sobie nawet rozchylić lekko wargi, ale nie śmiałem jeszcze działać tutaj językiem. To on tutaj dominował, nie chciałem przesadzać. Przymknąłem powieki, oddając się do reszty pocałunkom. Nigdy wcześniej nikt nie był wobec mnie tak czuły, mógłbym się zacząć przyzwyczajać. Było mi po prostu dobrze, zupełnie jakbym po długim czasie szukania znalazł coś wartościowego. Kto wie, do jakiego stopnia to się rozwinie?
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 08:52

Demon skończył go całować po kilku minutach i uśmiechnął się do niego, co nie często robił. Posiadał niezwykle ślicznego kochanka. Co z tego, że był aniołem. To dodawało mu pewności siebie, gdyż traktował to jako swoją dominację nad jego rasą. Chociaż on dominował też nad nim, żadna różnica. I tak i tak był górą. Odgarnął kosmyk włosów opadających na czoło chłopaka.
- Na prawdę jesteś przepiękny.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 08:59

Uśmiechnąłem się do niego promiennie i lekko otarłem się nosem o jego nos. Jej, co tu się właśnie działo?
- A ty cudownie całujesz - wymruczałem w odpowiedzi. - Naprawdę cię lubię. Bez względu na to, co wcześniej mówiłem. Lubię cię i strasznie mnie pociągasz.
Rzadko potrafiłem zdobyć się na takie wyznanie. Zwykle chowałem uczucia głęboko w sobie, a tu proszę, jak się przed nim otworzyłem. To miejsce i wszystkie ostatnie wydarzenia coś we mnie zmieniły. Tylko co?
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 10:38

Takie wyznania jak najbardziej mu się podobały. Jego aniołek zaczynał być śmielszy i pewniejszy siebie. Bo to jak całuje oraz, że go pociąga to wiedział. Komu nie podobał by się bosko zbudowany mężczyzna, wysoki, do tego posiadał całe piekło i miał się czym pochwalić w łóżku. Żyć nie umierać, chociaż niektórzy postępowali odwrotnie
- Miło słyszeć, aniołku. Jednakże Ty też jesteś pociągający, na swój słodki sposób.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 10:42

- Nikt jeszcze nigdy nie mówił mi takich rzeczy, wiesz? - zapytałem cicho, bawiąc się kosmykiem jego aksamitnych, czarnych włosów. Spojrzałem mu w oczy i uśmiechnąłem się lekko.
- Co się stało z twoimi poprzednimi kochankami?
To pytanie musiało kiedyś paść. Nie uwierzyłbym, gdyby mi powiedział, że nigdy wcześniej nikogo nie miał. Dlatego ciekawiło mnie, co spotkało innych, którzy byli w takiej samej sytuacji, jak ja. Puścił ich wolno? Poumierali?
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 11:31

- W większości poumierali. Niestety żaden z nich nie mógł być ze mną przez przynajmniej tysiąc lat, w porównaniu ze mną to dosyć krótko żyli.
W ogóle bardzo krótko byli u jego boku, ale co się dziwić. Ile mogli wytrzymać w łóżku z sadystycznym demonem? Nie powie mu tego wprost, lepiej żeby nie znał prawdy. Jeszcze by go spłoszył i dopiero by było. A miał zamiar się postarać dla niego, tak wyjątkowo. Szybko by nie znalazł tak urokliwego i miłego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 11:46

Trochę to było mimo wszystko niepokojące. Będzie mnie tu trzymał aż do śmierci? Może przynajmniej uda mi się tutaj na stałe zadomowić nie będę musiał myśleć wówczas negatywnie o przyszłości.
- Ale, emm... chyba im nic nie zrobiłeś, co? - spróbowałem zażartować, ale niezbyt mi to wyszło. Demon był silny i jak sam wcześniej powiedział, nie łatwo się męczył. Może moi poprzednicy nie wytrzymali po którejś z kolei, upojnej nocy?
- Staram się tobie zaufać - powiedziałem melancholijnie po chwili namysłu. - Ale potrzebuję twojej obietnicy, że nic mi nie zrobisz.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 11:59

- Raczej nic.
Z resztą, chłopak doświadczy tego na własnej skórze. Jemu przydał by się kochanek masochista, wtedy to by dopiero była zabawa. Ale niestety, jak masochista to wyglądał jak pasztet, a inni przystojni i śliczni mężczyźni nie mieli takie skłonności. Niestety, ale nie mógł mieć wszystkiego choćby nie wiadomo jak bardzo chciał. Jednak gdyby miał wybierać: kochanek masochista lub piekło to nie wiedziałby co wybrać. To wcale nie było takie proste, jakby się mogło wydawać.
- Obiecuję, że nic Ci nie zrobię.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 12:19

Uśmiechnąłem się blado, po czym nachyliłem się do niego z powrotem i cmoknąłem go delikatnie w usta.
- W gruncie rzeczy musisz być kochany - stwierdziłem z niespotykanym u mnie optymizmem. Kochany i pewnie przez długi czas samotny. Popatrzyłem na niego z lubieżnym uśmieszkiem.
- Nawet jeśli cały czas myślisz o tym, gdzie by się ze mną kochać.
Nie byłem pewny, czy faktycznie o tym myślał. Strzelałem. Skoro dłuższy czas był samotny, to wiadomo, że mógł pragnąć czegoś więcej od pocałunków. Tak, jak wczoraj w wannie.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 12:24

- Te, Sammy, od 118 lat nikogo nie miałem, więc mam prawo do takich myśli.
No, ale jednak o tym myślał. Czy ten długi czas bez kochanków był usprawiedliwieniem czy nie to miał głęboko gdzieś. On pewnie miałby tak samo. No bo ile można wytrzymać bez seksu? To było masakryczne tak sobie robić dobrze tylko ręką, bo brakowało czasu na zdobycie jakiegoś fajnego chłopaka. Na szczęście teraz miał Samuela, więc mógł się wkrótce zacząć z nim zabawiać.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 12:35

- Do myśli i do czynów.
Nie mogłem uwierzyć, że znowu to robiłem. Dokładnie to samo, co wczoraj - prowokowałem go i kończyło się na tym, że, chociażby, lądowaliśmy razem w wannie. A mimo wszystko nie mogłem się powstrzymać. Podświadomie pragnąłem oglądać jego ciało, dotykać je, poznawać wszystkie zakamarki...
- Chyba nie mamy tu nic więcej do roboty - mruknąłem, mając na myśli pracownię. - Chodźmy do jakiegoś innego pokoju. Nie mówię, że do sypialni. Chyba, że bardzo chcesz.
Co się ze mną najlepszego działo?
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 12:49

- Dzisiaj nie zamierzam skończyć na samym dotykaniu, Sammy.
To właściwie było coś na wzór ostrzeżenia. Bardzo dobrze mu szło prowokowanie go, więc jeśli zamierzał zachować dziewictwo do wieczora to musiał przestać. Chociaż seks z nim trwać będzie prawdopodobnie do jutra, jeśli zaczną dzisiaj. No, ale koniec myślenia o tym bo się zaraz podnieci. A wtedy albo będzie musiał go wziąć, albo zaspokoić się sam, ale na jego oczach. Chociaż najprawdopodobniej zrobiłby obydwa na raz.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 13:32

- Nie mogę już się doczekać - odpowiedziałem zadziornie, zaraz wyswobadzając się z jego uścisku. Dzień jeszcze młody, ludzie zwykle kochają się w nocy. Chociaż, jak kto woli.
Odłożyłem szkicownik na stół i podszedłem do okna, żeby je otworzyć. Widok tych nieziemskich ogrodów chyba nigdy mi się nie znudzi.
- Trochę zgłodniałem - powiedziałem, zwracając się z powrotem do demona. - Mógłbym... moglibyśmy zjeść coś razem na świeżym powietrzu?
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 13:56

- Pewnie. To chodźmy.
Demon wziął go za rękę, a w drugą wziął swoją maskę. Pierwsza w życiu okazja dla innych mieszkańców pałacu na zobaczenie jego twarzy. Kij z tym, zrekompensuje to sobie w łóżku. Byli bardzo blisko wyjścia na taras, ale mimo to spotkali jakąś demonice. Wyszeptał jej tylko parę słów na ucho, po czym tamta pobiegła w kierunku kuchni, a oni dalej sobie spokojnie poszli na taras. Tam były dwa krzesła i stolik.
- Siadaj, za chwilę nam przyniosą jedzenie.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 14:12

Spodobało mi się, że wziął mnie za rękę. Prawie, jakbyśmy byli w normalnym związku, o którym zresztą zawsze marzyłem. Żeby mnie wreszcie ktoś pokochał. Może to jest odpowiedni czas i miejsce?
Wyszedłem razem z nim na taras i zająłem od razu jedno z krzeseł przy stoliku. Wyjątkowo sprzyjająca atmosfera, od zawsze lubiłem jadać na powietrzu. Zupełnie inaczej, niż w zamkniętym pomieszczeniu.
- Jak to jest, że właściwie możesz zrobić wszystko, o co poproszę? Magia? - zapytałem, patrząc na niego pogodnie.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 14:19

- Władza. - Odparł krótko z uśmiechem.
Musieli czekać jeszcze tylko kilka minut, po czym słudzy przyprowadzili tutaj trzy stoliki na kółkach, na których znajdowało się mnóstwo potraw. Od zwykłych kanapek po pieczonego kurczaka, czy wędzoną rybę. Tylko to przyprowadzili i wrócili do swoich codziennych obowiązków. Gdzieś tam dalej jeszcze był ogrodnik i wyrywał chwasty z ogródka, ale kit z nim. Przed Lordem Mroku siedziało najcudowniejsze zjawisko na świecie i byli otoczeni trzema stolikami, pełnymi pysznego żarcia.
- Co chcesz? Rybę? - Spytał wstając z miejsca i biorąc jeden z czystych talerzy, żeby nałożyć mu jedzenie.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 06 Kwi 2014, 14:23

- Uau - mruknąłem pod nosem. Ciągle nie mogłem się przyzwyczaić do tego, jakie tu panowały luksusy, jeśli chodzi o posiłki. W najdroższych restauracjach nie można czegoś podobnego zamówić.
- Poproszę kurczaka, z ziemniakami. I może tą sałatkę, wygląda pysznie. - powiedziałem z błyszczącymi oczyma. Nawet nie zauważyłem, jaki byłem głodny.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyPon 07 Kwi 2014, 16:32

- Proszę.
Demon położył przed nim talerz zapełniony wsomnianym przez anioła jedzeniem i podał mu widelec. Sobie nałożył kawał steku i dwa, duże haburgery. Lub jak to ludzie zwą, w każdym razie pełno w nim było mięcha i innych dodatków, ale to było świerze. Dopiero co usmarzone i wzięte z ogródka, a nie trzymane w zamrażalce kilka lat. Po za tym wziął fteż sobie trochę frytek. Jego kuchnia w pałacu była wyśmienita, chyba najlepsza w piekle pod względem podawanych dań.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyWto 08 Kwi 2014, 14:07

Od razu wziąłem się za jedzenie. Kolejny raz przekonałem się o tym, jakie tutejsze jedzenie było pyszne. Ciekawe, kto to wszystko przyrządzał? W każdym razie, naprawdę mi się zaczynało podobać. Pyszne jedzenie, przyjemna atmosfera, piękny ogród... prawie, jak w domu.
Co chwilę zerkałem na Alastora, nie mogąc się przed tym powstrzymać. Co takiego umknęło mi na moim rysunku, a co on miał charakterystycznego? Rany, znowu zaczynam badać fizjonomię jego twarzy. Artystyczne zboczenie.
- Tak z ciekawości, kto tutaj u was gotuje? - zapytałem dla przerwania ciszy.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptySob 12 Kwi 2014, 13:40

- Demon, Shark. Od chyba dwustu lat gotuje takie wyśmienite posiłki.
Wyśmienite? To było niebo w gębie. Przed owym mężczyzną była banda kucharek, które nie potrafiły odróżnić mąki od cukru i zawsze trzeba było jadać co innego, gdyż nikt inny nie miał zamiaru pchać się do kuchni w Pałacu Mroku. Kiedy Shark złożył podanie o pracę to od razu go przyjął i nie zawiódł się, w końcu wszystko co serwował było przepyszne. I do tego robił to wszystko sam. Kiedyś nawet chciał mu załatwić pomoc w kuchni, ale na tę informację demon zagroził, że odejdzie z roboty. On by mu na to nie pozwolił, ale jednak go posłuchał. Dla niego to było niemożliwym tak samemu wykarmić cały pałac, jednakże tamten nie lubił kiedy ktoś mu się plątał po kuchni. I nawet dobrze. Alastor dołożył sobie więcej frytek i polał je czerwonym, ostrym ketchupem. Może się objadać ile chce, tłuszcz spali w walce. Po nim i tak było widać jedynie mięśnie, więc nie było się co martwić.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptySob 12 Kwi 2014, 16:37

Skinąłem mu tylko głową w odpowiedzi, zbytnio byłem zajęty jedzeniem, żeby mówić. A propos jedzenia... Alastor się nie ograniczał. Skubany zjadał na raz tyle, co pułk żołnierzy. Cicho odchrząknąłem i powolutku odłożyłem sztućce, nie przestając się na niego gapić. Pewnie miał dzięki temu dużo siły, w sumie nie wyglądał na chuchro. Wręcz przeciwnie, przecież te muskuły...
- Em... powiedz mi, Al - zacząłem niepewnie, instynktownie używając tego skrótu od jego imienia. - Zawsze jesz tak dużo, czy tylko kiedy chcesz mieć pewność, że nie zasłabniesz podczas bzykania jakiegoś dziewiczego aniołka?
No dobra, pytanie wyszło mi trochę zbyt prostolinijne. Ale w sumie było szczere, co poradzić. Dokładnie o tym teraz myślałem.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 13 Kwi 2014, 00:11

Dobra, dużo był w stanie znieść, ale tego na pewno nie. Demon zaśmiał się cicho i wpakował kolejne kilka frytków do ust. Kiedy już to przęknął musiał mu odpowiedzieć - racja?
- Sammy, słodziutki, jeszcze nigdy w życiu nie zasłabłem podczas seksu i nie zapowoada się na to. Jem tyle ile mam ochotę, po za tym, nie jadłem śniadania. Ale nie bój się, jeszcze dzisiaj będziesz krzyczał pode mną w łóżku. - Powiedział z cwaniackim uśmiechem. On słowa dotrzyma. A póki co, skończył stek.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 13 Kwi 2014, 08:22

Jęknąłem cichutko, słysząc jego odpowiedź, po czym szybko dokończyłem posiłek, żeby nie musieć już kontynuować tego tematu. Jeszcze dzisiaj? Wielkie nieba! Może i on mi się cholernie podobał, może i miał fantastyczne ciało, którego grzech nie dotknąć i wspaniale delikatne wargi. Chciałem być blisko niego, ale chyba jeszcze nie aż tak blisko. Tak blisko, że wręcz... Wewnątrz. Kurczak odrobinę stracił smak.
- Domyślam się - zacząłem dyplomatycznie - że moje nie używane wcześniej, niewinne ciało może stanowić dla ciebie silną pokusę. Ale czy... nie śpieszysz się trochę?
Przygryzłem wargę, czekając na jego odpowiedź, chociaż byłem jej raczej pewny. Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się. Jeśli Alastor czegoś chciał, to musiał to dostać. W końcu rządził Piekłem.
Och, na wszystkich archaniołów, to będzie dłuuugi dzień.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 13 Kwi 2014, 12:22

- Możesz mieć rację, ale podświadomie sam tego chcesz. I nie masz powodów do strachu.
No i skończył jeść, ale wziął sobie jeszcze na talerz garść złocistych frytek. Bardzo to lubił, mimo że tuczące, były bardzo pyszne. Jakoś tak bardziej miał na nie ochotę niż na zwykłe ziemniaki albo ryż. Po za tym, Alastor nie jadł śniadania, więc jadł teraz tak jakby podwójnie. A wracając do tematu seksu to pierwszy raz miał być rewelacyjny, żeby chłopak go wspominał do końca swojego życia. A on zadowoli się aniołkiem później, kiedy już mu zaufa do reszty.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 EmptyNie 13 Kwi 2014, 12:30

Dlaczego on musiał mieć zawsze rację? Znał mnie na wylot, aż tak byłem przewidywalny? To prawda, że tego chciałem, ale przecież się przed nim nie przyznam. No i trudno mi się było nie bać w takiej sytuacji. Zawsze marzyłem o tym, żeby jednak przeżyć ten pierwszy raz z miłości. A tutaj tak głębokiego uczucia ewidentnie jeszcze nie było...
Delikatnie odsunąłem od siebie pusty już talerz i patrzyłem, jak Alastor nakłada sobie jeszcze frytek. Był jakiś niewyżyty, i to pewnie nie tylko, jeśli chodzi o jedzenie. A może jednak nie będzie tak źle, jak mi się wydaje... Może on będzie się starał, żeby i mi było przy tym dobrze? Warto mieć nadzieję.
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Sponsored content





Pałac Mroku - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Mroku   Pałac Mroku - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pałac Mroku
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Półwysep Memente :: Inne wymiary :: Piekło-
Skocz do: