Półwysep Memente
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Półwysep Memente

Nie odchodź. Ta opowieść skończy się szczęśliwie tylko z Tobą.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze pomysły

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Malv
Admin



Liczba postów : 97
Join date : 28/08/2013

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptySro 28 Sie 2013, 14:46

Administracja chętnie rozważy każde Wasze propozycje co do rozwoju forum. Zgłaszajcie je tutaj.
Powrót do góry Go down
https://memente-yaoi.forumpolish.com
Zen

Zen


Pochodzenie : Hiszpania, Madryt
Liczba postów : 324
Join date : 19/02/2014

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyNie 13 Kwi 2014, 21:47

No pustka w tym temacie, ale no nic. Remczak ma dla administracji pomysł odnośnie fabuły (mniejszy to ma wpływ na całe forum): yaoi jak yaoi, miłość, przyjaźnie, i tak dalej. Chyba po to się tutaj zarejestrowaliśmy, ale te taką 24 godzinną sielankę można by trochę urozmaicić :3 No to do rzeczy bo zaczynam pisać bez sensu: proponuję stworzyć gazetkę fabularną, tygodnik, którego artykuły miały by na celu namieszać w życiach naszych postaci. Gazeta była by ogólno dostępna w sklepach na fabule, a pisana raz na tydzień mówiła by konkretne o jednym wybranym użytkowniku. Przykładowo dzisiaj redaktor może się czepić Hiroshiego (nie bij), że wyłudza pieniądze od przypadkowo spotkanych ludzi na kupno pomieszczenia na salon piercingu, a za tydzień pisało by o kimś innym jakieś bzdury mające na celu zmienić nastawienie w grze do tej osoby. Według mnie mogło by to być odrobinę zabawnę, np. po artykule z Azazelem wszyscy by przed nim uciekali z obawy o gwałt.
Powrót do góry Go down
Hiroshi
Admin
Hiroshi


Pochodzenie : Kanagawa, Japonia
Liczba postów : 206
Join date : 30/11/2013

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyNie 13 Kwi 2014, 22:00

Jak dla mnie pomysł jest dobry Pytanie tylko czy aby na pewno wszyscy się na coś takiego zgodzą, a i zauważ, że może nam brakować w końcu tematów, bo aż tak dużo ciekawych rzeczy do opisywania to tu się nie dzieje. Ano i osoba, która byłaby chętna na pisanie czegoś takiego. Ja się do tego nie nadaję, więc odpadam ;p
Powrót do góry Go down
Zen

Zen


Pochodzenie : Hiszpania, Madryt
Liczba postów : 324
Join date : 19/02/2014

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyNie 13 Kwi 2014, 22:15

Ja bym mógł pisać w takim razie. Najlepiej zrobić temat z ankietą na ten temat żeby było jasne czy robić czy nie robić :3 A co do tematów to postaci jest trochę. Istnieje szansa, że wszyscy już będą mieli artykulik o sobie, ale zawsze można robić tak po kolejce, żeby nikt nie został. Albo też robić to raz na dwa tygodnie, ale tydzień wydaje mi się lepszy. Po za tym można by też krytykować w gazetce różne lokacje w grze, dzięki czemu stare i rzadko używane tematy mogły by na nowo zaistnieć, np. po reklamie. Takie tematy rzadziej odwiedzane z pewnością się znajdą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasze pomysły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Półwysep Memente :: Zarządzanie :: Ogłoszenia-
Skocz do: