Półwysep Memente
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Półwysep Memente

Nie odchodź. Ta opowieść skończy się szczęśliwie tylko z Tobą.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Aoi'ego

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 01:53

Odwzajemniłem chętnie jego pocałunek, byłem pewien, nie wycofam się teraz, oddam cię mu.
- Możemy przejść przecież do łóżka.
Zamruczałem i westchnąłem cicho, przymykając oczy i odchylając lekko głowę. Chciałem mu powiedzieć, że jest chyba moim jedynym, ale nie teraz, kiedy tak łatwo jest zniszczyć taką intymną atmosferę.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 01:57

Uśmiechnął się pod nosem, słysząc jego odpowiedź. Najlepiej!
- To chodźmy. - Mruknął i jeszcze ucałował jego szyję w miejscu, w którym zrobił malinkę. Sam wstać nie mógł, dopóki młodszy nie wstanie. Zabrał dłonie z jego ciała, przygryzając mocno swoją dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 02:00

Musnąłem jeszcze czule jego usta i wstałem. Sam nie mogłem się porządnie skupić, żeby odróżnić co wyczuwają moje nici, więc czekałem a Agaron pomoże mi wyjść z wanny. Kiedy przypomniałem sobie, że stoję przed nim zupełnie nagi i podniecony, spłonąłem rumieńcem. Niby miałem mu się oddać, ale i tak była to dość krępująca sytuacja.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 02:06

Agaron wyszedł z wanny i zaraz podał rękę młodszemu, pomagając mu z wyjściem z wanny. Nawet wytarł ich na szybko, bo przecież mokrzy się nie położą. Po tym ruszył z nim do sypialni, gdzie przyciągnął go do siebie, obejmując w pasie. Wpił się mocno w jego wargi, składając na nich nieco chaotyczne pocałunki.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 02:09

Odwzajemniałem te pocałunki, stając na palcach żeby było mu wygodniej. Objąłem go za szyję i przycisnąłem się bardziej do niego, ocierając się przy tym o niego lekko. Zacząłem gładzić palcami jego kark, miałem nadzieję, że będzie delikatny, z takimi rozmiarami lepiej żeby był.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 02:13

Westchnął cicho wprost w jego wargi, kiedy ten się o niego otarł. Chwilę później pchnął go delikatnie na łóżku, tak by ten mógł wygodnie opaść na poduszki. Agaron zaraz znalazł się nad nim, tak, że biodra miał między jego nogami. Przez chwilę mu się przyglądał, dłońmi przejeżdżając zmysłowo po jego bokach.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 02:17

Patrzyłem tak na niego z dołu, był taki przystojny. Te jego czerwone oczy przepełnione pożądaniem. Uniosłem się odrobinkę i pocałował go namiętnie, gładząc przy tym czule jego twarz. Pragnąłem go, oby skojarzył fakty, że skoro oddaję mu moje dziewictwo to musi być dla mnie ważny.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 02:24

Oddawał pocałunki z ochotą. Oczywiście Agaron nie był głupi i doskonale rozumiał ten jasny przekaz. I cieszył się z tego, bo w sumie on to takie obojętny względem młodszego nie był. Co to, to nie! Zaraz zmusił młodszego by znów się położył i dłonią powędrował w dół, by zaraz zacząć masować jego członka.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 10:09

Grzecznie leżałem pod nim i pojękiwałem cicho na jego pieszczoty. Kiedy złapał mojego penisa to zacząłem jęczeć głośniej, był taki ciepły, nie mogłem się przy nim powstrzymywać.
- Jestem cały twój.
Wyjęczałem mu cichutko do ucha i lekko je przygryzłem.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 12:40

Agaron sam wydał z siebie cichy jęk, kiedy to młodszy tak rozkosznie jęczał. No, ale to był tylko znak, że temu się to wszystko podoba, prawda? A to tylko zachęcało elfa do dalszych działań.
-Cały mój... - Powtórzył za nim mrukliwym głosem. Wspaniale. Złapał za nogi lalkarza i objął się nimi w pasie, po to by mieć lepszy dostęp do jego tyłka. Ponownie zaczął składać na jego wargach namiętne pocałunki, a palce poczęły gładzić skórę między pośladkami.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 14:57

Objąłem go chętnie nogami w pasie i poruszyłem niecierpliwie biodrami.
- Tylko proszę bądź delikatny.
Poprosiłem, patrząc na niego wręcz z uwielbieniem w oczach. Mógł zrobić ze mną teraz wszystko, byle bym mógł później jakoś funkcjonować.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 15:15

- Postaram się. - Odparł, wsuwając ostrożnie palce do jego wnętrza. Przez chwilę go rozciągał, w końcu chciał go jakoś przygotować na to co miało nastąpić. Pocałunkami zszedł na linię jego szczęki, następnie na szyję. Na nie zostawił kolejną malinkę. Tak. W jakimś sensie go oznaczał.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 15:21

- Wiem.
Odchyliłem głowę, dając mu lepszy dostęp do szyi. Jego długie palce sięgały tak głęboko, że nie mogłem się powstrzymać i zacząłem nabijać się na jego palce. Chciałem więcej, pragnąłem żeby nie przerywał, już nic mnie nie obchodziło, nawet konsekwencje tego zbliżenia, które na pewno wyjdą z czasem.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 15:32

Agaron uśmiechnął się pod nosem, gdy ten zaczął nabijać się na jego palce. Kto by pomyślał, że będzie taki chętny. Tak czy siak chwilę później wyjął z niego palce i nakierował swojego penisa tak, by zaraz wejść w niego do końca jednym ruchem bioder. Cóż, tak było mniej boleśnie. Oczywiście patrzył przy tym młodszemu w oczy, zaraz też składając drobne pocałunki na jego szyi i obojczyku.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 15:38

Krzyknąłem cicho, czując jak we mnie wchodzi, bolało, ale dla niego chciałem wytrzymać. Zamknąłem oczy żeby powstrzymać łzy, ale i tak kilka mi ich wypłynęło. Zacisnąłem dłonie na jego ramionach i starałem się oddychać głęboko. W końcu poruszyłem biodrami na próbę, chciałem żeby już się zaczął poruszać.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 19:35

Elf scałował łzy, które wypłynęły z oczu lalkarza. Kto by pomyślał, że Agarona stać na takie czułości, a tu proszę... Co ten Aoi z nim zrobił. Jeszcze nam się Inferni w ciepłe kluchy zamieni i dopiero się narobi! Nie, to raczej mało prawdopodobne. Zaczął poruszać delikatnie biodrami, hamując swoje chęci. W końcu to był pierwszy raz młodszego. Musiał mieć to na uwadze.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 20:13

Na początku czułem tylko ból, ale w końcu i przyjemność odzyskałą prawo głosu.
- Agaronie, szybciej.
Zajęczałem mu do ucha, już nie czułem tak bardzo bólu, znowu wpadałem w sidła podniecenia i chciałem, żeby już przyspieszył. Pocałowałem go czule w usta, samemu lekko poruszając biodrami, chciałem pokazać mu, że już mnie nie boli, że może sobie pozwolić na więcej.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 20:26

Agaron uśmiechnął się dość lubieżnie, słysząc te słowa z jego ust. To nam się maluch rozkręcił! Oczywiście elfowi to nie przeszkadzało! Gdzie tam znowu. Odwzajemnił pocałunek i uniósł się lekko, opierając się na ręce tuż obok głowy lalkarza. Drugą dłoń zacisnął na jego biodrze, tylko po to, by przycisnąć je do łóżka. Oczywiście nie jakoś bardzo mocno. Agaron po prostu tego nie lubił, no. To on tu był od narzucania tempa! Zaraz też zaczął poruszać się mocno i zdecydowanie szybciej, starając się przy tym uderzać pod różnymi kątami, by w końcu uderzyć członkiem o jego prostatę. W końcu chciał sprawić młodszemu jak najwięcej przyjemności, no!
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 20:33

Jęczałem i wręcz wiłem się pod nim, to było tak wspaniałe uczucie, że nie potrafiłem nad sobą panować. Kiedy trafił w moją prostatę, krzyknąłem cicho. Nie przeszkadzało mi nawet, że przestał być taki delikatny, kiedy już nie bolało mógł mnie brać jak mu się tylko podobało, nie miałem nic przeciwko, chciałem tylko żeby było mu dobrze.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 20:46

Sam Agaron stękał od czasu do czasu, oczywiście z przyjemności. Gdy usłyszał krzyk, zaczął poruszać się jeszcze szybciej i mocniej, wchodząc w niego po same jądra, które uderzały z cichym plaśnięciem o jego pośladki. Zabrał dłoń z jego biodra, tylko po to, by złapać za jego członka i zacząć go stymulować.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 20:52

Nie mogłem powstrzymywać głośnych jęków przyjemności i coraz głośniejszych krzyków, które wyrywały mi się z gardła. Czasem prosiłem go o więcej, czasem po prostu oplatałem go mocniej nogami w pasie.
- Agaronie, już nie wytrzymam długo.
Wyjęczałem w końcu, patrząc na niego zamglonymi oczami. Był tak blisko, że widziałem dokładnie jego oczy, w których odbijała się przyjemność, którą czuł.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 21:01

Agaron sam był już bliski. Co dziwne, bo zazwyczaj potrafił kochać się niezwykle długo. Zrzućmy to wszystko na zbyt długą przerwę i intensywność. No i oczywiście okoliczności. W końcu nie zawsze odbiera się czyjąś cnotę, prawda?
- Dojdź dla mnie, Maleńki. - Wymruczał zmysłowo, mocniej zaciskając dłoń na jego penisie. Zacząl też szybciej nią poruszać, by przynieść jeszcze więcej przyjemności.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 21:10

Nie musiał mi dwa razy powtarzać. Doszedłem, jęcząc głośno jego imię i zaciskając się na nim mocno. Pierwszy raz przeżyłem tak intensywny orgazm. Opadłem po nim na łóżko, dysząc ciężko ze zmęczenia, warto było oddać mu ten mój pierwszy raz. Spojrzałem na niego z dołu, miałem nadzieję, że nie zostawi mnie teraz, że nie potraktuje tego jak przygody na jedną noc.
Powrót do góry Go down
Agaron

Agaron


Pochodzenie : Skógar, Islandia
Liczba postów : 203
Join date : 21/11/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 21:31

Chwilę później i elf doszedł, oznajmiając to dość donośnym jękiem. Niemal od razu z niego wyszedł i opadł obok, w końcu nie chciał przygnieść go swoim ciałem. A to pewnie byłoby dość bolesne. Przymknął oczy i mruknął coś pod nosem, starając się uspokoić oddech. Ależ nie była to dla niego jednorazowa przygoda. O tym nawet nie było mowy.
Powrót do góry Go down
Aoi

Aoi


Pochodzenie : Memente
Liczba postów : 194
Join date : 29/08/2013

Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 EmptyNie 02 Mar 2014, 21:45

- Dziękuję
Szepnąłem i przytuliłem się do niego mocno. Zacząłem marznąć, a on jest taki przyjemnie cieplutki. Przymknąłem oczy, uspokajając powoli oddech, byłem zmęczony, ale szczęśliwy. Miałem szczerą nadzieję, że będzie między nami coś więcej, z nim mógłbym założyć rodzinę nawet.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Aoi'ego - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Aoi'ego   Dom Aoi'ego - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Aoi'ego
Powrót do góry 
Strona 6 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Półwysep Memente :: Taeno, miasto :: Gattu - dzielnica mieszkalna-
Skocz do: