Półwysep Memente
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Półwysep Memente

Nie odchodź. Ta opowieść skończy się szczęśliwie tylko z Tobą.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co Was dziś spotkało dobrego?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Malv
Admin



Liczba postów : 97
Join date : 28/08/2013

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyCzw 14 Lis 2013, 16:35

Co powoduje u Was uśmiech? Opowiedzcie o pozytywach~! Dzielmy się tym, co dobre.
Mnie na przykład cieszy każdy nowy użytkownik na forum, dzisiaj był/była to Yuno ^^~ Jej, fajnie, że ludzie się rejestrują ^^~
Powrót do góry Go down
https://memente-yaoi.forumpolish.com
Zen

Zen


Pochodzenie : Hiszpania, Madryt
Liczba postów : 324
Join date : 19/02/2014

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyNie 23 Mar 2014, 21:25

U mnie uśmiech powoduje oczywiście czekolada, ale cóż, nie samymi słodyczami człowiek żyje ;3 Ogólnie muszę przyznać, że cieszy mnie sam fakt, że mimo małej ilości aktywnych userów są jednak tacy, którzy z chęcią piszą na fabule.
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyNie 23 Mar 2014, 21:52

Co mnie cieszy? O, tu będzie nietypowo. Cieszy mnie chwila z książką, zapach farb akrylowych, granie kawałków z musicali na pianinie, zdjęcia kotków w Internecie, "Sherlock", słonecze poranki, soboty szalenie dobrze robią mi na samopoczucie... I jeszcze ten piękny moment, kiedy wchodzę na forum i widzę, że ktoś mi odpisał!
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyNie 23 Mar 2014, 22:06

A tutaj to mogę Ci sprawić przyjemność Sammy, bo wystarczy żebyś odświeżył stronę i masz już odpisik \(^,^)/
Powrót do góry Go down
Samuel

Samuel


Pochodzenie : Paryż, Francja, chociaż pierwotnie Niebo
Liczba postów : 203
Join date : 06/03/2014

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyNie 23 Mar 2014, 22:20

I za to właśnie masz u mnie wielkiego plusa!
Powrót do góry Go down
http://xzebediahx.deviantart.com/
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyNie 23 Mar 2014, 22:27

Dzięki ;3 Szkoda, że nie mamy zbyt wielu takich userów, ale fajnie, że w ogóle są
Powrót do góry Go down
Toushin

Toushin


Pochodzenie : Kioto
Liczba postów : 154
Join date : 01/09/2013

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyNie 23 Mar 2014, 22:32

Nie wiem czemu, ale poczułem się dowartościowany xD

Co do tematu cieszy mnie wiele rzeczy, ale dzisiaj najbardziej, że dałem się namówić i poszedłem na koncert Miyawi'ego. Taki zastrzyk pozytywnej energii, że ja pierdziu. Tego mi było trzeba xD
Powrót do góry Go down
Alastor

Alastor


Pochodzenie : Piekło
Liczba postów : 148
Join date : 03/12/2013

Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? EmptyPon 24 Mar 2014, 10:54

Dzisiaj bardzo ucieszył mnie odpisik, gdyż to takie fajne pocieszenie, że między sprawdzianami można jeszcze chwilkę popisać ;3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co Was dziś spotkało dobrego? Empty
PisanieTemat: Re: Co Was dziś spotkało dobrego?   Co Was dziś spotkało dobrego? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co Was dziś spotkało dobrego?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Półwysep Memente :: Offtopic-
Skocz do: