Półwysep Memente
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Półwysep Memente

Nie odchodź. Ta opowieść skończy się szczęśliwie tylko z Tobą.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Serce nocy... gwiazda

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Cornoctis

Cornoctis


Pochodzenie : niebo?
Liczba postów : 10
Join date : 05/02/2014

Serce nocy... gwiazda Empty
PisanieTemat: Serce nocy... gwiazda   Serce nocy... gwiazda EmptySro 05 Lut 2014, 19:59

1. Imię: Cornoctis
2. Nazwisko: Póki co nie posiada czegoś takowego, może się to zmieni
3. Pseudonim: kotek, miś, dziecko, chamie przestań w końcu płakać... różnie
4. Data urodzenia: to chyba dzień kiedy pojawił się na ziemi? więc niech będzie 01/01 tak świątecznie
5. Wiek: jako gwiazda ma już odrobinę ponad milion lat więc w sumie to dziecko... wśród gwiazd dziecko...
6. Rasa: Nieziemscy, Gwiazda
7. Status: Wolny, choć ma MISIA, to się liczy?
8. Orientacja: Homoseksualna albo nie, misioseksualna bo jest prawiczkiem i ucieknie z krzykiem jak się go dotknie
9. Typ: Zazdrosne, zaborcze, uparte uke
10. Pochodzenie: Gwiazdy rodzą się po za planetą więc nie ma określonego miejsca
11. Obecne miejsce zamieszkania: Póki co jest bezdomny, poszukuje opiekuna, pomieszkuje tam gdzie go chcą
12. Ranga: Dziecko?
13. Praca/szkoła: Pierwszy opiekun zostawił mu w spadku cały swój majątek
14. Motto: Nie znam większego poświęcenia niż podanie ręki człowiekowi, który całkowicie upadł na duchu.
15. Ulubiony kolor: niebieski i srebrny
16. Wygląd: Chłopiec wygląda jak wychudzone, anemiczne dziecko. Ma tylko metr sześćdziesiąt centymetrów wzrostu przy czterdziestu kilo co dale niedowagę. Jego gęste sięgające ramion granatowe włosy okalają słodką twarzyczkę istoty, która wygląda jak aniołeczek. Wielkie oczy miesiące się odcieniami bursztynu i szmaragdu przykuwają uwagę prawie każdego. Ciemny wachlarz rzęs, delikatne usta, mały nosek sprawiają, że wygląda odrobinę jak dziewczynka. Ubiera się jak dziecko, zachowuje się jak dziecko, nosi zawsze przy sobie pluszowego niebieskiego misia. Uwielbia niebieskie, granatowe i białe ubrania. Jakby były ozdobione misiami, kotkami albo innymi pluszakami to piszczałby wręcz ze szczęścia. Ma małe, drobne dłonie. Niedowaga sprawia, że nie jest silną istotą, szybką jeśli trzeba tak ale to też wszystko w granicach rozsądku i rasy. Nie podniesie niestety zbyt ciężkich przedmiotów a jego wygląd nie wzbudzi w nikim strachu czy szacunku. W końcu to tylko dziecko, nie warto brać go pod uwagę. Ma wyćwiczonych bardzo wiele min i potrafi rozpłakać się na dosłownie zawołanie wykorzystując bezczelnie przeciw każdemu swój niezaprzeczalny urok osobisty. No może nie działa na każdego ale spróbować można jeśli chce się przeżyć...

17. Charakter: Jest bardzo nieśmiałą i zamkniętą w sobie istotą, która ma wręcz alergię na dotyk. Boi się obcych ludzi i kiedy ktoś się do niego zbliża ucieka. Potrzeba sporej dawki cierpliwości by dotrzeć do niego. Jest jak dziecko, które dopiero poznaje świat, skrzywdzone dziecko. Jeśli nie ma nikogo obcego przy nim jest bardzo ciekawski i pragnie poznawać wszystko co nowe. Potrafi zadawać milion pytań na sekundę i niecierpliwić się cholernie nie rozumiejąc czemu ktoś nie odpowiada i jest zły na niego. Bardzo wielu rzeczy jeszcze nie rozumie i stara się wszystko poukładać sobie w swej główce na swój własny, niepowtarzalny sposób. Niby wie bardzo wiele, mówimy tu o chemii, fizyce i matematyce... ale jeśli chodzi o ludzkie zachowanie zaczyna się gubić. Zupełnie nie rozumie ludzkich emocji. To coś tak absurdalnego i dziwnego, bezsensownego wręcz. Obcy obcymi ale jeśli określamy konkretniej to nie lubi kobiet. To takie brzydkie istoty z czymś na klatce piersiowej. Fuj po prostu i jak one z tym czymś poruszają się? Zdecydowanie pewniej czuje się w męskim towarzystwie. Ma dobre, altruistyczne serduszko, chce pomagać innym co czasem się źle kończy dla niego. Potrafi wykorzystywać swój urok osobisty by zdobyć to czego pragnie lub po prostu uciec. Płacze dosłownie na zawołanie nie po to by wymusić by coś mu się kupiło ale po to by go nie skrzywdzić lub przytulić... druga opcja przeznaczona dla kogoś komu zaufa. Zupełnie nic nie wie na temat seksu. To dla niego coś tak obcego jak dla każdego dziecka a nie daj Boże mu stanie. Tak, mimo wszystko ma ciało, które jest przygotowane do tego... jeśli mu stanie czyli jeśli się podnieci widząc jakiegoś faceta to zamyka oczka i liczy. Bo to musi być przecież jakaś choroba. Członek tak nie może rosnąć. Wydaje mu się, że to straszne a miś nie wyjaśni mu. Innej osobie nie powiedział o tym, że podniecają go mężczyźni.

18. Historia: List do misia
Kochany misiu zrobiłem bum jak wiesz. To było straszne i nie wiem zupełnie czemu i po co było to bum. Byłem przecież tam tam tam wysoko a teraz jestem tu. Okropne przeżycie. Nagle się okazało, że mam coś takiego jak ręce i nogi i brzuszek, pusty brzuszek. na początku zupełnie nie wiedziałem po co mi to wszystko ale zrobiłem bum koło takiego olbrzymiego domu. Pan i pani zabrali mnie do domu i opiekowali się mną. Wszystko mi wyjaśnili i nauczyli wielu rzeczy. Powiedzieli, że jestem ich dzieckiem. Byłem ich ukochanym dzieckiem. Nie mogli go mieć a ja spadłem im z nieba. Dosłownie. Kupili mi Ciebie. Tatuś uczył mnie chemii, fizyki, matematyki a mamusia nauczyła mnie jak mam się ubierać, jeść a potem nawet jak się gotuje. Nauczyli mnie gry na skrzypcach. Czemu? Bo podobno ich dziecko powinno umieć grać i tyle. To nie było trudne. Starałem się, bardzo się starałem. Mamusia zawsze przed snem mnie przytulała i śpiewała mi. Kochałem mamusię i tatusia. Byłem taki szczęśliwy. A potem coś się stało. Byłem z nimi ponad dziesięć lat, tak malutko... chciałbym cofnąć czas by znów mieć mamusię przy sobie. Piszę ten list bo mamusi już nie ma. Ktoś przyszedł i zabił mamusię. Tatuś bronił nas ale nie poradził sobie. Ukryli mnie. Tak bardzo się bałem. Zostałem sam. Zupełnie sam misiu. Nie ma już mamusi. Nikt już mnie nie przytuli. Nikt już mi nie zaśpiewa. Mamusia była człowiekiem, tatuś też. Ludzie... jakże krótko żyją. Tęsknię za nimi. Mówiłem ci misiu, że mamusia była pielęgniarką? Tatuś był bardzo bogaty, zarobił pieniądze na sprzedawaniu dziwnych rzeczy. Nie powiedział mi nigdy jakich. Coś co nie mogłem wiedzieć. Teraz... teraz nie ma już tatusia. Wszystko co mieli jest moje ale ja nie wiem co mam z tym zrobić. Ich dom spłonął. Szukałem pomocy a kiedy wróciłem wszystko się paliło. Nie wiem czemu. Niby mam ich pieniądze i no to co pochowali w innych miejscach niż dom i wiem co i jak ale ja chce do mamusi... chce tatusia... świat bez nich jest straszny.

19. Zdolności: - Niematerialność - gwiazdy potrafią zdematerializować swoje ciało, czyli zmienić w coś w rodzaju hologramu - widzisz, słyszysz, ale dotknąć nie możesz.
- Kontrola snów - mogą wedle zachcianki usypiać inne istoty, kontrolować, co im się śni, zsyłać na nie dobre, złe sny. Samo usypianie następuje przez dotyk, kontrolowanie snów - z odległości, jednak nie dużej.
- Spełnianie życzeń - niewyobrażalna, nieograniczona moc. Gwiazda może użyć tego tylko trzy razy w ciągu całego życia.  Za każdym razem zaklęcie oszałamia ją i mdleje ona na kilka minut, po czym dochodzi do siebie przez parę dni. Po trzecim życzeniu często gwiazdy umierają, choć nie jest to regułą. Nie mogą użyć tej mocy pod przymusem, ani w celu spełniania swoich marzeń i pragnień.

20. Umiejętności: - Tworzenie lekarstw ale i trucizn, wiedza nabyta i praktykowana dzięki ojcu
- Gotowanie i pieczenie dzięki mamie
- Potrafi grać na skrzypcach
- Nie potrafi walczyć ale za to potrafi szybko biegać i ukrywać się (dzięki małemu wzrostowi to nie jest takie trudne)
- Potrafi się skradać i bardzo cicho poruszać
- Bardzo dobra pamięć, szybko uczy się i przyswaja nową wiedzę
- Urok osobisty dziecka?
- Zmysł obserwacji, umie trafić do miejsca gdzie był tylko raz, ma dobrą pamięć słuchową i wzrokową

21. Rodzina: Nie ma już rodziny. Został mu tylko miś.

22. Ciekawostki: - kocha słodycze
- uwielbia pluszowe misie i ciepłe kocyki
- jest prawiczkiem i nie pojmuje póki co tematów związanych z seksem
- nie wie, że jest homoseksualny, o seksualności wie tylko tyle że jego "mama" i "tata" spali razem w łóżku a raz nakrył ich jak "mama" naga siedziała na "tacie" i podskakiwała i to było dziwne
- uwielbia wampiry bo są dziwne, myśli, że zmieniają się nietoperze
- chciałby poznać jakąś inną gwiazdę bo tak, to chyba by było ciekawe, może ta osoba też lubi misie?
- uwielbia koty, słuchać jak mruczą ale "mama" była uczulona więc nie mieli kotka

23. Ekwipunek: misia obowiązkowo a do tego plecak z różnymi rzeczami takimi jak termos z gorącym piciem, ciasteczka, latarka i scyzoryk

Gracz

Multikonta: nie
Słowo: rarytas
Powrót do góry Go down
Hiroshi
Admin
Hiroshi


Pochodzenie : Kanagawa, Japonia
Liczba postów : 206
Join date : 30/11/2013

Serce nocy... gwiazda Empty
PisanieTemat: Re: Serce nocy... gwiazda   Serce nocy... gwiazda EmptySob 08 Lut 2014, 22:59

Serce nocy... gwiazda Dfr3

Miłej gry na forum!
Powrót do góry Go down
 
Serce nocy... gwiazda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Morgenstern, gwiazda poranna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Półwysep Memente :: Zarządzanie :: Karty postaci-
Skocz do: