Półwysep Memente
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Półwysep Memente

Nie odchodź. Ta opowieść skończy się szczęśliwie tylko z Tobą.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Eleiela

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Eleiel

Eleiel


Pochodzenie : Londyn
Liczba postów : 87
Join date : 10/03/2014

Dom Eleiela - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Eleiela   Dom Eleiela - Page 6 EmptySro 16 Kwi 2014, 22:43

Gdy wszedłem do pokoju moim oczom ukazał się uroczy widok. Hiro leżał zagrzebany pod kołdrą i chyba spał. Kurcze, nie wiedziałem, że widok kogoś w moim łóżku może mnie ucieszyć. Starając się nie narobić hałasu podszedłem do łóżka. po drodze zgarnąłem ciuchy Kota z podłogi i położyłem na krześle. W końcu lepiej żeby mu się nie pobrudziły. Bo przestanie do mnie wpadać, ze względu na przerób jego ciuchów. Parsknąłem cichutkim śmiechem. Ostrożnie wsunąłem się pod kołdrę i objąłem Hiro ramieniem. Miałem nadzieję, że nie ma nic przeciwko, ale patrząc na jego skłonność do przytulania to na pewno nie. Przyciągnąłem go też trochę do siebie. Mimo, że wiosna, to nocami bywało chłodno, prawda. No a koty lubią ciepło, wiec działanie było jak najbardziej logiczne. Wtuliłem twarz we włosy Hiro i wyszeptałem - Dobranoc, Kocie. - Nie wiedziałem czy śpi, ale na pewno nie zaszkodziło tego powiedzieć.


Rano


Obudziłem się trzymając w ramionach Kota. Musiał się nieźle kręcić w nocy, gdyż obecnie to on miał twarz wtuloną w moją pierś, a ręce zacisnął mi na koszulce. Jedną nogę zaś przerzucił przez moje. Było to urocze. Gorzej, że wybitnie potrzebowałem wstać. Chyba muszę go obudzić. Delikatnie nim potrząsnąłem i szepnąłem mu do ucha. - Hiro, wstawaj. Muszę do kibelka. Nie będę przecież owijał w bawełnę.
Powrót do góry Go down
 
Dom Eleiela
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Półwysep Memente :: Futte, podgórska osada-
Skocz do: